Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:51/B Üsküdar / İSTANBUL
0 (216) 412 56 58
Hakkımızda

İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan 3C Invest Çamlıca İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan 3C Invest İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

3C Invest Çamlıca ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

ÇALIŞMA POLİTİKALARIMIZ

3C Invest İnşaat sektörde elde ettiği deneyimleri, kaliteli ve prensipli hizmet anlayışıyla, inşaat sektörüne yön vermek için bir araya gelen başarılı bir ekibin ortak projesidir.

1

KALİTE POLİTİKASI

Birinci sınıf ürünler kullanarak yaşan alanlarınızın eksiksiz olmasını sağlıyoruz.

2

HİZMET POLİTİKASI

Satış öncesi ve sonrası destekler ile müşteri ilişkilerini önemsiyor sizin için en kârlı yatırımı sunuyoruz.

3

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyetine ve bağlılığına önem veririz. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde bunu önde tutarız.

4

ÇEVRE POLİTİKASI

Peyzaj alanlarını verimli kullanarak doğa dostu ve nefes alan projeler inşa ediyoruz.

HABER BÜLTENIMIZE ABONE OL!

Bültenimize kaydolarak 3C İnvest Çamlıca İnşaat | İnvest İnşaat, 3Ci̇nvest İnşaat 'dan hiçbir şey kaçırmayın.