Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:51/B Üsküdar / İSTANBUL
0 (216) 412 56 58
İnsan Kaynakları

Sektöründeki yarım asırlık tecrübesi, uzman yönetim kadrosu, üstlendiği projeleri yüksek kalitede ve planlanan sürede gerçekleştirme politikası ile 3c Invest İnşaat , ülkemizin önde gelen, güçlü ve saygın inşaat şirketleri arasında yer almaktadır.

3c invest Çamlıca İnşaat 'da çalışmak bir fırsattır.

3cinvest Çamlıca İnşaat Mühendisliği'nin gerektirdiği farklı uzmanlık alanlarındaki kompleks projeleri üstlenme ve bu projeleri başarıyla gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir.

Yurtiçinde ve yurtdışında üstlenmiş olduğumuz projeler ile çalışanlarımıza değişik coğrafya ve kültürlerde, farklı uzmanlık alanları gerektiren geniş mühendislik uygulamaları ile ilgili kariyer fırsatları sunarız.

Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu bilinç çerçevesinde çalışanlarımızın teknik, kişisel ve yönetsel alanda gelişimi bizim için çok önemlidir. 3cinvest İnşaat 'da kalite odaklı ve özverili çalışma, yüksek performans ve pozitif iş sonuçları ödüllendirilir.

3cinvest İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlayarak ve kişisel mutluluklarına önem vererek adil bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel yetkinlikler;

Aidiyet, Başarma Arzusu, Ekip Çalışması ve İşbirliği, Gelişime ve Değişime Açıklık, Kalite Odaklılık, Özgüven

Gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite, çevre ve iş güvenliği bilinci içinde önce insan mantığı ile hareket eden 3cinvest Çamlıca Ailesi'ne katılmak için; info@3cinvest.com adresine mail gönderebilirsiniz.

HABER BÜLTENIMIZE ABONE OL!

Bültenimize kaydolarak 3C İnvest Çamlıca İnşaat | İnvest İnşaat, 3Ci̇nvest İnşaat 'dan hiçbir şey kaçırmayın.